pondělí 15. října 2007

7 statečných

Velmi oslabený team DBU potrápil jednoho z favoritů soutěže Tučňáky a prohrál až na nájezdy. Slovy kapitána Aleše Leicmana: To že nás bude 7, mě až tak nepřekvapilo, to že bude Petr Leicman vyloučený až do konce utkání mě taky až tak nepřekvapilo, ale že prohrajeme až na nájezdy to mě teda překvapilo.
O premiérový gól v nové sezoně se postaral Pavel Bureš tvrdou ránou od modré a vyrovnal tak stav na 1:1, když Tučňáci vedli od 10 minuty první třetiny. Remízu v řádné hrací době zachraňoval v třetí třetině Michal Zorník po akci Aleše Leicmana. Protože trio Klusoň, Bureš a Hlávka na nájezdy neuspělo, brali vítězství Tučňáci. Bod s Tučňáky v 7 lidech je však úspěchem a všichni hráči DBU zaslouží velkou pochvalu.